هلدینگ ملکی برتر
هلدینگ ملکی برتر

به دنبال ایده های تزئین برای طراحی داخلی دیوار خود هستید؟ دیوارهای خالی که مملو از امکانات هستند – و چند مورد اضافی می تواند باعث شود که خانه یک خانه بودن را حس کند. اگر آماده هستید آن دیوارهای خشن و خالی را به قطعات شیک تبدیل کنید ، به خواندن ادامه دهید. سبک شما مهم نیست ، ما ترفندهایی داریم که می تواند دیوارهای شما را جمع کند و شخصیت و سلیقه شما را نشان دهد. خواه یک مجموعه دار هنر باشید ، یک علاقه مند به طبیعت باشید ، یا یک کتاب دوست ، دیوارهای شما می تواند به گونه ای تنظیم شود که بتوانید با چیزهایی که دوست دارید محاصره شوید طراحی داخلی دیوار باعث ایجاد خانه ای شیک و مدرن میشود .15 ایده دکوراسیون دیوار را کشف کنید که مطمئناً به خانه شما سبک می بخشد.

1:به سراغ عکس یا نقاشی های بزرگ بروید

به سراغ عکس یا نقاشی های  بزرگ بروید

یک نقاشی یا عکس بیش از اندازه باعث جلب توجه می شود و صدا را در یک فضای کوچک تنظیم می کند. یک عکس سیاه و سفید را در یک فضای مینیمالیستی امتحان کنید یا با یک قطعه انتزاعی پرتحرک رنگ اضافه کنید.

2: از دیوار خود گالری ایجاد کنید

هیچ چیزی مانند دیوار گالری شخصیت و رنگ نمی بخشد. مجموعه ای از هنر یا عکس را به نمایش بگذارید ، یا دیوارهای آویز و سایر مواد موقت را اضافه کنید. قاب های ساده و منسجم را انتخاب کنید یا برای ترکیب چیزها ، آرایه ای از تغییرات زیبا را به وجود آورید! نکته حرفه ای: دیوار گالری را تا سقف گسترش دهید تا فضای بزرگتری ایجاد شود.

3:به دیوارهایتان از ترکیب رنگ ها و کاغذ دیواری استفاده کنید

علاوه بر افزودن تابلو ها به دیوارهایتان ، به رنگ و نوع دیوارهایتان نیز فکر کنید. سعی کنید از یک رنگ روشن و پررنگ برای ایجاد دیوار برجسته استفاده کنید یا از ترکیب رنگ های متفاوت استفاده کنید ، یا با کاغذ دیواری ، یا سایر روش های رنگ تزئینی الگوی خود را ایجاد کنید.اصول های تزئینی می توانند در فضای کوچک تأثیر بیشتری داشته باشند.

4:پارچه ویترین

ملیله یا آویز دیواری می تواند رنگ و الگو و همچنین احساس نرمی را به یک فضا اضافه کند. قاب های شال گردن یا پارچه‌ های زیبا را در نظر بگیرید. وقتی زمان رفتن به خانه بعدی شما است ، جابجایی آنها بسیار آسان تر از نقاشی های قاب دار است

5:آینه های آویزان

 آینه ها نور را منعکس می کنند ، به فضای کوچک کمک می کنند تا بزرگتر و روشن تر احساس شوند. آینه بزرگ را آویزان کنید ، یا چندین قطعه کوچکتر را به سبک سالن به نمایش بگذارید.

6:از نقاشی ها برای جذابیت بخشیدن به دیوار استفاده کنید

با افزودن نقاشی دیواری اجازه دهید دیوارهایتان شما را به مکان دیگری منتقل کنند. چه آن را با دست نقاشی کنید و چه یک پوشش دیوار انتخاب کنید ، نقش برجسته تأثیر زیادی خواهد گذاشت.

7:از قفسه ها میز و کمد های زیبا استفاده کنید

اگر فضای کافی برای قفسه های کتاب شما کم است ، مجموعه خود را به دیوار ببرید. قفسه های شناور نصب کنید و جلد سخت ، مجسمه های کوچک و سایر آشیا هایتان را به نمایش بگذارید.

8:ظروف چینی خود را آویزان کنید

چرا وقتی می توانید آن را به رخ بکشید ، در کابینت خود پنهان میکنید؟ از آویز های مفتول برای نمایش ظروف های چینی خود و یا آشیا های دیگر خود استفاده کنید.

9:از مجسمه های دیوار کوب استفاده کنید

مجسمه های دیوار کوب منبع اضافی نور را بدون اشغال فضای کف یا میز کناری اضافه می کند. طرحی چشم نواز را انتخاب کنید که به عنوان مجسمه دیواری جلوه کند تا سبکی به سبک شما اضافه شود

10:از گیاهان استفاده کنید

از گیاهان استفاده کنید

گیاهان فقط نباید روی طاقچه بشینند. گلدان های آویز یا دیواری را امتحان کنید تا کمی از طبیعت را به فضا و زندگی را به دیوارهای خود اضافه کنید.

11:انواع بافت اضافه کنید

آویزهای دیواری ماکارمه دهه 70 به طرز چشمگیری بازگشته اند. این بافته ها به بافت افزوده و باعث گرم شدن دیواره های سخت می شوند.

12:یک تقویم بزرگ را آویزان کنید

یک تقویم بزرگ مخصوصاً روی دیوار دفتر یا آشپزخانه خوب کار می کند. حوادث خود را پیگیری کنید در حالی که یک عنصر برجسته برای روح بخشیدن به اتاق خود اضافه می کنید! تقویم های روشن و پررنگ را با قلم های نستعلیق امتحان کنید تا ظاهری مدرن ایجاد کرده و رنگی تند به آن اضافه کنید .

13:یک تخته سفید یا تخته سیاه غول پیکر اضافه کنید

یک تخته بزرگ یک وسیله کاربردی مناسب برای یک دفتر ، اتاق بازی یا حتی آشپزخانه است. تخته سیاه به هر اتاق هوای روستایی می دهد ، در حالی که تخته سفید گزینه جایگزین معاصر است – و لازم نیست فقط به رنگ سفید بچسبید (آنها در انواع مختلف سایه و چاپ های متفاوتی موجود هستند). حتی می توانید آن را به سطح سه بعدی برسانید و یک دیوار کامل رنگ آمیزی کنید ، که یک سطح قابل نوشتن ایجاد شود.

14:تلویزیون خود را نصب کنید

راه دیگری برای مدرن تر شدن فضا نصب تلویزیون بر دیوار خود است. افزودن یک صفحه تخت به دیوار شما می تواند راهی عالی برای آزاد کردن فضای بالای کابینت رسانه ، تقویت دیوار و به روزرسانی کل نمای اتاق نشیمن یا اتاق خواب شما باشد.

15:دوچرخه های خود را روی دیوار نصب کنید

برای ایجاد یک طراحی داخلی دیوار شیک ومدرن نصب دوچرخه است. با نصب دوچرخه فضای شما اسپورت و مدرن دیده میشود و باعث میشود یک نقطه کانونی چشم نواز ایجاد کند که دیوار خالی شما را متحول کند. این یکی از جالب ترین و کاربردی ترین ایده های تزئین دیوار است.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید