هلدینگ ملکی برتر
هلدینگ ملکی برتر

توضیحات مختصر در باره این پیست اسکی

پیست اسکی و اسنوبرد Courmayeur / LEAPfactive

چهارچوب: چوب راش میکروامیلار (از راش جنگلی) پوسته: روکش ساندویچی کامپوزیت: زونا آلومینیوم چیدمان معماری: طاق (شیروانی). همکاران اصلی فنی: Cleaf ، LCM ، NDA Nova Automazioni Design ، NordCompensati ، Pollmeier ، Prefa مشتری: Courmayeur Activity s.r.l.

توضیحات کلی

LEAPfactory پیست اسکی جدید مدرسه اسکی و اسنوبرد Courmayeur را ارائه می دهد. در دامنه های کوهستانی منطقه اسکی Plan Checrouit ، در مقابل قله بلان ، LEAPfactory به تازگی خانه جدید مدرسه اسکی و اسنوبرد Courmayeur را به پایان رسانده است. این پروژه در کریسمس گذشته برای عموم افتتاح شد. به لطف سیستم جدید ساخت و ساز LEAPs3 ، این ساختمان تنها در یک هفته و درست در وسط فصل زمستان ساخته شد. این فناوری ساخت و ساز با کارایی بالا ، طراحی پیشرفته و طراحی داخلی کاملا سفارشی را به مشتری ارائه می دهد. بنا بر فلسفه LEAP ، ساختمان بر پایه المان های نوری تکیه می کند ، کاملاً برگشت پذیر و قابل بازیافت است و با توجه به نیازهای آینده می توان آنرا برچید و منتقل کرد. همه مواد سازگار با محیط زیست ، قابل بازیافت و مونتاژ کاملاً سریع هستند. اسکی آلپاین همیشه عامل مهمی برای توسعه توریستی مناطق کوهستانی کوههای آلپ بوده است که برای کار و اوقات فراغت بسیاری از افراد مفید است. با این حال ، این اغلب از نظر تأثیرات زیست محیطی منجر به هزینه بالایی شده است. با خانه جدید مدرسه اسکی و اسنوبرد Courmayeur ، LEAPfactory رویکرد جدیدی را برای تجدید نظر در این رابطه تجربه می کند.

ساختار

ساختار جدید با مواد نوآورانه ، بسیار کارآمد و بادوام ساخته شده است: این قسمت حاوی بتن و قطعات دائمی نیست ، کاملاً قابل برگشت ، قابل تعویض و بازیافت است. LEAPs3: تجربه ارتفاعات LEAPfakture در تحقق یک سیستم ساخت و ساز نوآورانه است. مناسب برای ایجاد ساختمانهای سبز مسکونی و تجاری با ارزش فنی و زیبایی زیبایی است ، به عنوان بهترین شناخته شده LEAPs1 Gervasutti bivuoac و LEAPrus 3912 eco-hotel هتل.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید