هلدینگ ملکی برتر
هلدینگ ملکی برتر

اگر در جستجوی خانه جدید با هزینه کمتر نسبت به خانه یا اجاره تعطیلات لوکس هستید ، ممکن است در تحقیقات خود با واژه ویلا برخورد کرده باشید. اما با دیدن چگونگی تعریف این خصوصیات به طیف گسترده ای ، ممکن است این سوال به ذهن شما خطور کند که ویلا چیست؟

ویلا لوکس و شیک

تاریخچه ویلا ها

در زمان امپراتوری روم ، رومی های ثروتمند غالباً دارای خانه ثانویه ای در خارج از شهر و در یک قطعه بزرگ املاک بودند. این خانه های بزرگ و زیبا ویلا نامیده می شدند و بدون شک در زمان های امروزی یک عمارت به حساب می آیند.

ویلای رومی می تواند یکی از دو طرح باشد:

*ویلا شهری که تقریباً به شهر رم نزدیک بود و در عرض چند روز امکان دسترسی به آن وجود داشت. این امر موجب فرار نخبگان از شهر شد اما لزوماً نمی توانست یک مزارع مزرعه ای کاملاً فعال باشد.

*روستایی ویلا ، که در دوران امروز بیشتر شبیه یک املاک کشور است. این ویلاها دورتر از رم بودند ، هنوز همان احساس و امکانات یک ویلا شهری را داشتند اما شامل زمین های کشاورزی ، دام و به طور معمول بردگان برای پرورش محصولات کشاورزی بودند.

ویلا به عنوان محل اقامت اولیه

ویلا ، کانکس و خانه شهری همگی مسکن مستقلی در نظر گرفته می شوند. گرچه ممکن است دیوارهای مشترکی داشته باشند اما واحدهای جداگانه ای هستند. این نوع خانه ها غالباً هزینه انجمن ماهانه ، سه ماهه یا سالانه دارند که به پرداخت بخشی از ساختمان و نگهداری پیچیده کمک می کند.

یک ویلا اغلب به شکل یک خانه دوبلکس یا ردیفی به نظر می رسد ، اما همچنین می توانید یک ویلا مستقل و بدون دیوار مشترک پیدا کنید. از آنجا که معمولاً شامل یک پاسیو یا باغ اختصاصی است ، یادآور باغ های زیبا و منظره ویلا های روم باستان است. امکانات بسیار متفاوت است و ممکن است شامل یک منطقه اجتماع ویلا ، استخر یا زمین تنیس باشد ، اما برخی از آنها ممکن است هیچگونه امکانات عمومی نداشته باشند.

اگرچه ممکن است در ابتدا هنگام درک واژه ویلا گیج کننده به نظر برسد ، اما اگر آن را در چارچوب کاربری مورد نظر خود مانند یک خانه یا یک ملک اجاره ای قرار دهید ، کاملاً واضح تر می شود. ویلا ایتالیایی اقامتی لوکس برای اقامت در تعطیلات تعطیلات است. ویلا در ایالات متحده یک خانه مقرون به صرفه است که برخی از فضای خصوصی در فضای باز و بدون تعمیر و نگهداری که اغلب مربوط به یک خانه تک خانواده است به شما ارائه می دهد.

11٪ از سرمایه های عظیم ثروتمند سوگند به این سرمایه گذاری …

ثروتمندان جهان از بسیاری جهات ثروت خود را به دست آورده اند ، اما یک موضوع مشترک برای بسیاری از آنها وجود دارد: آنها املاک و مستغلات را به بخشی اصلی از استراتژی سرمایه گذاری خود تبدیل کردند. از بین راه هایی که ثروتمندان فوق العاده ثروت خود را به دست آوردند ، املاک و مستغلات از هر روش دیگر 3 بر 1 پیشی گرفتند.

اگر شما نیز می خواهید مانند ثروتمندترین افراد در جهان سرمایه گذاری کنید ، ما یک راهنمای کامل در مورد آنچه برای اولین قدم های خود لازم دارید را داریم. با دریافت نسخه رایگان امروز ، اولین قدم به سمت ایجاد ثروت واقعی را بردارید. برای دریافت راهنمای رایگان خود کافیست اینجا کلیک کنید.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید