هلدینگ ملکی برتر
هلدینگ ملکی برتر

با وجود خانه های کوچک و بزرگ در بازار خرید و فروش ملک ، صاحبان خانه می توانند قبل از اقدام به فروش ملک خود شرایط این کار را فراهم کنند. خریداران به دنبال بهترین ها هستند ، بنابراین خانه ای برای فروش می تواند مالکش را به حداکثر آنچه می خواهد برساند که بهترین باشد.

در صورتی که از این 10 نکته ، قبل از فروش خانه استفاده بهینه کنید خواهید دید چگونه به شکلی جادویی با کمترین بازدید ، خریداران بالقوه درب منزلتان صف خواهند بست.

محوطه خانه را زیباتر کنید

زیباسازی محوطه برای فروش خانه

جذابیت محوطه بیرونی ساختمان به خاطر اولین احساسی که در خریدار ایجاد می کند بسیار مهم است. بنابراین مطمئن شوید که محوطه خانه شما اگر بی عیب نیست ، حداقل کم نقص و زیبا به نظر آید. اگر حیاط پوشیده از چمن دارید آن را چمن زنی و یکدست کنید. درختچه ها را هرس کنید و اگر درختی ندارید از درختان تزیینی زیبا استفاده کنید. علف ها و گیاهان هرز باغچه را بچینید و گل های زینتی و زیبا بکارید.

بیرون خانه را برق بیندازید!!!

نمای بیرونی نامرتب و کثیف ، در خریداران این ذهنیت را ایجاد می کند که شما نیز در تعمیر و نگهداری خانه خود ، کم کاری کرده اید. از طرفی ممکن است در همان نگاه اول به بیرون ساختمان ، قید دیدن داخل ساختمان را بزنند. حتماً گوشه کنارها و در کل ، هر جایی را که لازم است تمیز کنید تا بخش عمده ای از کار انجام شود!!!

قبل از فروش خانه ، تعمیرات را انجام دهید

قبل از فروش خانه اقدام به تعمیر آن نمایید

در بازار خرید و فروش خانه، شما حتماً می خواهید خانه شما در بهترین شرایط ممکن خود قرار داشته باشد. مراقب نقایص عمده مانند پنجره های شکسته یا یک سقف رطوبت زده و دیوارهای کثیف و بد رنگ که می تواند خریداران را دلسرد کند باشید.

میزبانی خوش پوش باشید

یک کت و شلوار شیک به تن کنید به خصوص در رنگی که با خانه تان همخوانی داشته باشد، و با احترام هرچه تمام تر به پیشواز خریدار تا درب ورودی خانه بروید و از او مودبانه دعوت کنید تا خانه را ببیند.

از نمادها و مجسمه های زیبا استفاده کنید

نمادها و مجسمه ها به خانه شما روح و زیبایی وصف نا پذیری می بخشند، خریداران ممکن است با انرژی و احساسی که از آنچه می بینند دریافت می کنند ، تبدیل به خریدار بالقوه شوند.

برای فروش خانه باید به بی نظمی پایان دهید

خریداران می خواهند وسایل خود را در خانه شما تجسم کنند. خیلی خوب می شد اگر در هنگام فروش خانه جایی را اجاره کنید و خانه را به طور کامل خالی کنید. به هر حال اگر هم چنین امکانی برایتان فراهم نیست تا آنجا که می توانید ریخت و پاش خانه را جمع کنید و خانه ای کاملا مرتب و با حداقل وسایل مورد نیاز به خریدار نشان دهید.

قبل از فروش خانه باید خانه را تخلیه و آن را مرتب نمایید

کمد و کشوها را سازماندهی کنید

شاید به خاطر مرتب نبودن و کثیف بودن و هر دلیل دیگری ترجیح دهید خریداران ، داخل کمدها و بوفه های خانه را نگاه نکنند، اما این یک کار اشتباه است؛ چرا که این تصور در ذهن خریدار ایجاد می شود که امکان دارد خانه شما فضای کافی برای ذخیره سازی خرت و پرت ها و لباس ها ندارد.

هر سطحی را درخشان کنید!!!

از پنکه سقفی گرفته تا کف و هر آنچه در دید است ، تمیز کنید!!! تا می توانید تمیز کنید و بسابید تا همه چیز برق بیفتد!!! به پایه های چوبی ، روغن جلا بزنید، سطوح فلزی را براق و درخشان کنید. این کارهای کوچک و ظاهرا مسخره تاثیر عجیبی در تصمیم گیری خریداران دارد.

قبل از فروش خانه ، رنگ خانه را عوض کنید

قبل از فروش خانه اقدام به رنگ آمیزی آن نمایید

ممکن است اتاق خواب خودتان را با همان رنگ سبز ، دوست داشته باشید؛ اما ممکن است خریداران اصلا از آن رنگ خوششان نیاید. دیوارهای خود را به یک رنگ خنثی مثلا سفید نقاشی کنید، که برای طیف گسترده ای از خریداران جذاب باشد و بتوانند تصوری از رنگ دیوارهای خانه آینده شان داشته باشند.

بوی بد را از بین ببرید

متأسفانه خیلی ها به این مساله چندان اهمیت نمی دهند؛ توالت ها، حمام ها و آشپزخانه. توجه داشته باشید بو تاثیر شگفت انگیزی در روح انسان دارد. بوی خوش و دلپذیر! چه خوب می شد که خریدار با خانه ای مواجه شود که از هر بخشی از آن بویی خوش و آرامش بخش به مشام برسد.

هنگام نشان دادن خانه ، با گذاشتن گل های تازه و خوش بو در سالن پذیرایی، و پختن کمی کوکی یا کیک معطر و خوشبو در آشپزخانه واستفاده از اسپری های خوشبوکننده آرامش بخش در توالت و حمام ، از خانه تان یک خانه جادویی و دلنشین بسازید.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید