هلدینگ ملکی برتر
هلدینگ ملکی برتر

[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”18630″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_column_text]تشکیل هلدینگ ملکی برتر  گام نخست ما برای ارائه سرویس های حرفه ای مشاوره خرید و فروش املاک در سطح استان آذربایجان غربی و علی الخصوص شهرستان ارومیه به صورت متمرکز و یکپارچه می باشد.

و البته این گام نخست مصادف شده است با  نخستین بودن در سطح استان  در زمینه بکار گیری از از امکانات گسترده و به روز از اپلیکیشن کامل موبایل و وبسایت و مشاورین بسیار حرفه ای با تیم مزاکره کننده حرفه و کارشناسان نخبه و محیطی بسیار لوکس و حرفه ای و اتاق های مزاکره قدرتمند جهت عقد قرارداد.

خب امروز شیوه نوین مشاوره املاک حرفه ای کلیه راههای نفوذ کلاه برداران را خواهد بست و به ما و شما کمک میکند با آرامش خاطر از مرحله یافتن ملک مورد نظرمان، انتخاب آن، تهیه هزینه خرید آن و در نهایت خرید و عقد قرارداد آن با خیال آسوده اقدام کنیم.

لازم به توضیح نیست اگر کمی پرس و جو کنید هلدینگ ملکی برتر یکی از معتبر ترین و بزرگترین مجموعه های املاک در سطح استان و همینطور در سطح استان و شهر حرفه ای ترین املاک ارومیه می باشد.

و کمترین تغییری در شیوه زندگی ما ایجاد نشود، از انواع املاک آپارتمان ، ساختمان ، برج ها ، مراکز تجاری فروشگاهی زمین، باغ و باغچه ، زراعی و کشاورزی ، صنعتی و پیش فروش های رسمی و دارای مجوز های قانونی و مناقصه ها به صورت کاملا قانونی و معتبر در گروه مشاورین املاک برتر به انجام میرسد.

شیوه نوین مشاوره ای حرفه املاک اصولا نوعی کمک به تغییر شیوه های غلط مرسوم در جامعه است که بسیاری را متضرر ساخته و میسازد تمام تلاش ما بر این است که استرس های موجود در این مساله بسیار مهم یعنی خرید یا فروش و یا حتی اجاره ملک را برایتان به حداقل رسانده و شما را برای رسیدن به هدفتان در آرامش یاری دهیم.

اپلیکیشن اختصاصی خرید و فروش ملکی برتر


از کاربرد های این اپلیکشن می توان به ارایه فرصت ایجاد فایل ملک توسط خود شما کاربران گرامی و مدیریت فایلهایتان در هر زمان و هر مکان توسط گوشی تلفن هوشمند یا کامپیوتر شخصی اشاره کرد.

این امکان را خواهید داشت که ملکی را که ثبت کرده اید به مدت 3 ماه به صورت رایگان در سیستم ما قابل مشاهده کنید و برخلاف سرویس های ثبت آگهی دیگر جدای از مشتری های گذری خریداران بالقوه ثبت شده در فایلینگ عظیم هلدینگ ملکی برتر نیز توسط مشاورین حرفه ای ما به شما معرفی خواهند شد. شعبه بین المللی هلدینگ ملکی برتر راه اندازی شده و در خدمت شما عزیزان می باشد.از شما سپاسگذاریم بابت این همراهی


مدیریت هلدینگ ملکی برتر

 [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_btn title=”کلی ملک برای خرید و فروش و اجاره منتظر شماست!” color=”info” align=”center” button_block=”true” link=”url:https%3A%2F%2Famlak-bartar.ir|||”][/vc_column][/vc_row]